Mi.. Bo……

Uzun arayış sonrasında arkadaş tavsiyesi üzerine sevgili doktorum Selçuk Selçuk beyle karşılaştım yaşantımız boyunca o kadar doktor o kadar hastane gezdik hiç bir doktor Selçuk bey kadar uğraş vermedi doktorum ilgisini alakasını sevgisini üzerimizden eksik etmedi hep pozitif yaklaştı hep olanı söyledi ve neler olabileceğini ve hiç bir şey söylediklerinden eksik olmadı . Mesaisi bitti evine gitmesi gerekirken beni bekledi binlerce soru sordum hiç sıkılmadı hepsini tek tek cevapladı o kadar enerji dolu bir doktor gidip görmeden ailesine katılmadan anlayamazsınız tedavim başladı hep olmucak dedim ama hep inandım hatta olmazsa da sizi bırakmayız dedim ve beklediğimiz o güzel günde bize ilk tüp bebek denemesinde pozitif haberi verdi şimdi herşey tamam bu yolda benimle devam ederseniz mutlu olurum dedi böyle ilgili bir doktor bulunamaz nasıl devam edilmez yanına gittiğim de heyecanım var bize verdiği umut yani bebeğimi görmenin yani sıra doktorumu da göreceğim için daha mutluyum ön yargım yanı sıra kaygılarım varken elini uzatıp çok iyi bir anne olacaksın dedi bunu duyduktan sonra anlıyor sunuz ki siz sadece bir doktoru değil doktorunuzu aileniz seçmissiniz . Selçuk Selçuk iyiki var iyiki tanımışız ve iyiki ailesine dahil olmuşuz ♥️

Yazar Hakkında:
Doç. Dr. Selçuk Selçuk
Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Hacettepe Tıp Fakültesi “hayalimdeki meslek” için ilk durağım oldu. 6 yıllık temel tıp eğitimim sonrasında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimimi başarıyla tamamladım. 16 yıllık meslek hayatım boyunca Zeynep Kamil EAH ve Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğt. Arş. Hastanesinde çalıştım.
“Tüp Bebek Tedavileri” ve “İleri Düzey Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar (Laparaskopi, Histeroskopi)” mesleki olarak özel uzmanlık alanlarımın başında geliyor.
Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri meslek hayatım boyunca en büyük idealim oldu ve ne mutlu ki çok sayıda çiftimizin bu hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldum.

Hakkımda daha fazla bilgi için bu sayfayi ziyaret edebilirsiniz

Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili İçerikler