Ay… E…

Doç.Dr.Selçuk Selçuk’u daha önce çalıştığı hastanede tanımıştım. Endometriozis hastası olduğum için çocuk sahibi olamama ihtimalim vardı. Tüp bebek tedavisi görmeye karar verdim. Bu sürecin uzun ve zor olduğunu ve her hekimin bu yolda başarılı olamadığını bilirken Selçuk Hoca’nın alanında başarılı, kendini sürekli yenileyen, araştıran, engin bilgilerini hastalarıyla paylaşan, tedavinin her aşamasında kendinizi güvende hissettiren bir doktor olduğunu bilerek sonsuz güvenle tüp bebek sürecine başladık ve şimdi güzel kızım kucağımda iyi ki doktorumuz Selçuk Selçuk

Yazar Hakkında:
Doç. Dr. Selçuk Selçuk
Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Hacettepe Tıp Fakültesi “hayalimdeki meslek” için ilk durağım oldu. 6 yıllık temel tıp eğitimim sonrasında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimimi başarıyla tamamladım. 16 yıllık meslek hayatım boyunca Zeynep Kamil EAH ve Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğt. Arş. Hastanesinde çalıştım.
“Tüp Bebek Tedavileri” ve “İleri Düzey Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar (Laparaskopi, Histeroskopi)” mesleki olarak özel uzmanlık alanlarımın başında geliyor.
Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri meslek hayatım boyunca en büyük idealim oldu ve ne mutlu ki çok sayıda çiftimizin bu hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldum.

Hakkımda daha fazla bilgi için bu sayfayi ziyaret edebilirsiniz

Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili İçerikler