Tu… Yi….

Selçuk beyi ben instgram sayfasında gördüm ve randevu aldım gittim ben çok kaygılıydım imkansız diye düşünüyordum olmayacak dedim selcuk beye sordum sordum durdum selcuk beyde o kadar ilgili o kadar alakalı bi doktorki ne sorsam hemen açıklamasını yaptı ve hiç sıkılmadı herşeyi anlattı ben olumsuz olsam bile çok güvendim selçuk beye ben sizle devam etmek istiyorum olumsuz olsa bile dedim ve ilk tüp bebek denememizde pozitif sonucu bize verdi şu an 4 aylık hamileyim ve hala selcuk beyle devam ediyoruz çünkü çok güleryüzlü ve ilgili ne zaman arasam telefonuma baktı ve her konuda telefonda bile beni sakinleştirdi ilk hamileliğim olduğu için ben biraz kaygılı korktuğum icin her seferinde aradım sordum ve tesekkur ederimki her seferinde bana açıklama yaptı ve ilgilendi.

Yazar Hakkında:
Doç. Dr. Selçuk Selçuk
Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Hacettepe Tıp Fakültesi “hayalimdeki meslek” için ilk durağım oldu. 6 yıllık temel tıp eğitimim sonrasında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimimi başarıyla tamamladım. 16 yıllık meslek hayatım boyunca Zeynep Kamil EAH ve Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğt. Arş. Hastanesinde çalıştım.
“Tüp Bebek Tedavileri” ve “İleri Düzey Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar (Laparaskopi, Histeroskopi)” mesleki olarak özel uzmanlık alanlarımın başında geliyor.
Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri meslek hayatım boyunca en büyük idealim oldu ve ne mutlu ki çok sayıda çiftimizin bu hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldum.

Hakkımda daha fazla bilgi için bu sayfayi ziyaret edebilirsiniz

Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili İçerikler