Do…. Ay…

Çikolata kistlerimin olduğunu öğrendiğimde bu alanda uzman doktor arayışına girdim. Bir çok hastanede farklı doktorlardan çare aradım. Kimi doktor senin çocuğun olmaz, kistlerin çok büyük, belki tüp bebekle çocuk sahibi olabilirsin dedi. Kimi ameliyat önerdi. Hiçbiri bana güven vermedi ve onlarla tedavi sürecine devam etmek istemedim. Doc.Dr.Selçuk Selçuk’u daha önce çalıştığı Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tanıdım. Hastalığımın tedavi süreci ile ilgili neler yapılabilir, çocuk sahibi olmak istiyorsam nasıl bir yol izlememiz gerekiyor vb. her şeyi tane tane anlattı. Sonrasında tüp bebek tedavisine başlamaya karar verdik. Çikolata kistlerimden dolayı yumurta rezervim çok düşüktü ve iki yumurtalıkta da 7 8 cm kistlerim olmasına rağmen 2 tane 5.gün embriyosu elde ettik. Transferden sonra hamile olduğumu öğrendim hem de ilk denemede😊 ve yine Sevgili Selçuk Hocamın takibinde güzel bir gebelik süreci geçirdim. Şimdi minik mucizem kucağımda🙏 Şunu bilmenizi isterim ki çikolata kisti kaderiniz değil ve sizinde çocuklarınız olabilir yeterki benim doktorum gibi bir doktorunuz olsun, ona sonsuz güvenin emin olun güveniniz boşa çıkmayacaktır. İyi ki doktorumuz Selçuk Selçuk🙏😇

Yazar Hakkında:
Doç. Dr. Selçuk Selçuk
Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Hacettepe Tıp Fakültesi “hayalimdeki meslek” için ilk durağım oldu. 6 yıllık temel tıp eğitimim sonrasında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimimi başarıyla tamamladım. 16 yıllık meslek hayatım boyunca Zeynep Kamil EAH ve Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğt. Arş. Hastanesinde çalıştım.
“Tüp Bebek Tedavileri” ve “İleri Düzey Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar (Laparaskopi, Histeroskopi)” mesleki olarak özel uzmanlık alanlarımın başında geliyor.
Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri meslek hayatım boyunca en büyük idealim oldu ve ne mutlu ki çok sayıda çiftimizin bu hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldum.

Hakkımda daha fazla bilgi için bu sayfayi ziyaret edebilirsiniz

Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili İçerikler