Ha… Al…

Öncelikle selçuk beye  ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim. İşinde gerçekten çok başarılı ve tecrubeli. 3 senedir evliyim çocuk sahibi olmak istiyorduk. Birgün sosyal medyada dr.selcuk selçuk beye denk geldik tesadüfen.  Biraz araştırma yaptıktan sonra selçuk beye gitmeye karar verdik. Gitmekle çok iyi yaptık çok şükür ilk tüp bebek denememizde tuttu. Çok mutluyuz ve selçuk beyi gerçekten herkese tavsiye ediyoruz.

Yazar Hakkında:
Doç. Dr. Selçuk Selçuk
Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Hacettepe Tıp Fakültesi “hayalimdeki meslek” için ilk durağım oldu. 6 yıllık temel tıp eğitimim sonrasında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimimi başarıyla tamamladım. 16 yıllık meslek hayatım boyunca Zeynep Kamil EAH ve Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğt. Arş. Hastanesinde çalıştım.
“Tüp Bebek Tedavileri” ve “İleri Düzey Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar (Laparaskopi, Histeroskopi)” mesleki olarak özel uzmanlık alanlarımın başında geliyor.
Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri meslek hayatım boyunca en büyük idealim oldu ve ne mutlu ki çok sayıda çiftimizin bu hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldum.

Hakkımda daha fazla bilgi için bu sayfayi ziyaret edebilirsiniz

Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili İçerikler