Can… S…

1 sene çocuğumuz olmayınca muayeneye gittik, amh düşüklüğüm varmış tüp bebek önerdi. tedaviye başladık ama biz tüp bebek nedir nasıl olucağını bilmiyorduk. Bütün sorularımızın cevabını aldık ne yapmamız gerektiğini tedavinin nasıl olucağını olumlu olumsuz seçenekleri hepsini detaylıca Selçuk beyden öğrendik. Eğer ki giderseniz görürsünüz çok samimi ve içten bir insan, konuşunca hem kendisine hem de kendinize güveniniz ve inancınız artıyor. Tedavi önemliydi ama moral de çok önemliydi neyse ki bu konuda çok şansliydim Selçuk bey hep yanımdaydı. İlk tüp bebek denemem de gebelik haberini kendisinden aldım 😊 24 haftalık hamileyim hala bu yolda beraberiz her türlü kendisine güveniyorum 🙏 Eğer hala merak ediyorsanız hiç düşünmeyin görüşün hem doktor olarak hem insan olarak doğru karar olduğunu anlayacaksınız. daha önce deneyimlemiş biri olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Yazar Hakkında:
Doç. Dr. Selçuk Selçuk
Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Hacettepe Tıp Fakültesi “hayalimdeki meslek” için ilk durağım oldu. 6 yıllık temel tıp eğitimim sonrasında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimimi başarıyla tamamladım. 16 yıllık meslek hayatım boyunca Zeynep Kamil EAH ve Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğt. Arş. Hastanesinde çalıştım.
“Tüp Bebek Tedavileri” ve “İleri Düzey Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar (Laparaskopi, Histeroskopi)” mesleki olarak özel uzmanlık alanlarımın başında geliyor.
Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri meslek hayatım boyunca en büyük idealim oldu ve ne mutlu ki çok sayıda çiftimizin bu hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldum.

Hakkımda daha fazla bilgi için bu sayfayi ziyaret edebilirsiniz

Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili İçerikler