Ne… Yı……

Selçuk bey ile tanışmamız tüp bebek tedavi araştırması sırasında sitenin direk whatsapp a yönlendirmesi ile bir anda oldu ve hocamız sabahın 7 si olmasına rağmen anında dönüş yaptı ve süreç bu sürede başladı. Msj cevap geldi ve akabinde beni hemen telefon ile arayarak beni ve durumumu uzun uzun konuştuk ve oluşan o güven sonrası ben kendimi Selçuk beyin yanında buldum. O kadar sakın ve size öyle güven veriyor ki konu ile anlatımı yol haritası olumlu olumsuz karşılaşılacak konular herşeyi atlamadan anlatıyor ve bu meşakatli ve sabır gerektiren yolculuk Selçuk bey ile devam ediyor en önemlisi şunu biliyorsunuz doktorunuz hiç bir şeyi atlamıyor. Biz gerçekten çok doğru adresi bulduğumuza inanıyoruz ve çevremde kim varsa ne olur diyorum etrafınızda bu tedaviyi görecek araştıran birileri varsa mutlaka Selçuk beyi anlatın en azından bir tanışsınlar ve ne demek istediğimi kendileri hissetsinler. Bu süreç çok yorucu ve yıpratıcı ama hekiminiz çok önemli güven duymak çok önemli iyi ki Selçuk hocamla geçte olsa tanıştık ve şuan minik kuzumuzu kucağımıza almak için gün sayıyoruz lütfen bu yola çıkacak arkadaşım sayın doc. Dr. SELÇUK SELÇUK ile bir görüşün sonra zaten vazgeçemeyeceksiniz hem bir hekim hemde insan olarak.. Iyi ki varsınız Selçuk hocam ve inşallah bir çok kişinin sizin ile yolları kesişir. Tüm kalbi duygularım ile söylüyorum bu yola çıkmadan bir kez bile olsa Selçuk bey ile görüşün sonrası zaten gelecek.. sevgi ve saygılarımla…

Yazar Hakkında:
Doç. Dr. Selçuk Selçuk
Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Hacettepe Tıp Fakültesi “hayalimdeki meslek” için ilk durağım oldu. 6 yıllık temel tıp eğitimim sonrasında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimimi başarıyla tamamladım. 16 yıllık meslek hayatım boyunca Zeynep Kamil EAH ve Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğt. Arş. Hastanesinde çalıştım.
“Tüp Bebek Tedavileri” ve “İleri Düzey Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar (Laparaskopi, Histeroskopi)” mesleki olarak özel uzmanlık alanlarımın başında geliyor.
Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri meslek hayatım boyunca en büyük idealim oldu ve ne mutlu ki çok sayıda çiftimizin bu hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldum.

Hakkımda daha fazla bilgi için bu sayfayi ziyaret edebilirsiniz

Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili İçerikler