So… N…

Ben 3 düşük 1 dış gebelik sonrası Doç. Dr. Selçuk Bey’le tanıştım ve iyi ki tanımışım.İlk Tüp Bebek tedavime başladık ve çok şükür dün hayırlı haberi aldık, hayırlısıyla Allah kucağımıza da almayı nasip eder inşallah. Hastaya yaklaşımı,ilgisi, alakası her görüşmemizde açıklayıcı, rahatlatıcı, pozitif olması mükemmel bir durum. Her anlamda araştırmacı, çözüm yolu arayan hastaya psikolojik olarak yaklaşan, net ve açıklayıcı Doktor. böyle görevini titizlikle güvenle başarıyla yapan doktorlarımıza bu ülkenin her zaman ihtiyacı var Allah başımızdan eksik etmesin başarıları hep daim olsun.

Yazar Hakkında:
Doç. Dr. Selçuk Selçuk
Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Hacettepe Tıp Fakültesi “hayalimdeki meslek” için ilk durağım oldu. 6 yıllık temel tıp eğitimim sonrasında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimimi başarıyla tamamladım. 16 yıllık meslek hayatım boyunca Zeynep Kamil EAH ve Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğt. Arş. Hastanesinde çalıştım.
“Tüp Bebek Tedavileri” ve “İleri Düzey Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar (Laparaskopi, Histeroskopi)” mesleki olarak özel uzmanlık alanlarımın başında geliyor.
Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri meslek hayatım boyunca en büyük idealim oldu ve ne mutlu ki çok sayıda çiftimizin bu hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldum.

Hakkımda daha fazla bilgi için bu sayfayi ziyaret edebilirsiniz

Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili İçerikler