Be… Uy…

Merhaba benim de rahim filmi sonucu tüplerimde sıvı birikmesi olduğu tespit edilmişti. Birçok hekime gittim ancak hepsi farklı şeyler söyledi. Güven hissedemedim. Sonrasında bir yakınım beni Selçuk beye yönlendirdi. Öncesinde telefon ile konuştuk. Yüzünü görmeden bile size güven veren ve kendinizi iyi hissettiren bir karakteri var. İlk randevumuzda bir plan çıkardık, bana yapılması gerekenleri açıkladı ve içimde oluşan ümitsizliği kocaman bir hevese dönüştürdü diyebilirim. O gün oradan çok mutlu ve sorunlarımızın çözüleceğine inanarak ayrıldık. Kendimi tamamen Selçuk beye teslim ettim. Laparoskopi ile tüp ligasyonu işlemi yapıldı, sonrasında tüp bebek sürecimiz başladı. Her randevuya gittiğimde beni daha da motive etti. Şu anda 10 haftalık hamileyim. İyi bir hekim ve bu süreçte sizi destekleyen bir dost arıyorsanız başka hekime asla gitmeyin. Çünkü gittiğinizde göreceksinizki o kibarlığı, insanlığı, iyi niyeti, sizinle sevinmesi, üzülmesi size kendinizi ailesinden biriymiş gibi hissettirecek. İyiki kendisine tedavi oldum. Hayatımıza hem düzgün bir hekim, hem de sıcacık bir insan girdi.

Yazar Hakkında:
Doç. Dr. Selçuk Selçuk
Kadın Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı

Hacettepe Tıp Fakültesi “hayalimdeki meslek” için ilk durağım oldu. 6 yıllık temel tıp eğitimim sonrasında Zeynep Kamil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlık eğitimimi başarıyla tamamladım. 16 yıllık meslek hayatım boyunca Zeynep Kamil EAH ve Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğt. Arş. Hastanesinde çalıştım.
“Tüp Bebek Tedavileri” ve “İleri Düzey Kapalı Jinekolojik Ameliyatlar (Laparaskopi, Histeroskopi)” mesleki olarak özel uzmanlık alanlarımın başında geliyor.
Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerin bu hayallerini gerçekleştirmeleri meslek hayatım boyunca en büyük idealim oldu ve ne mutlu ki çok sayıda çiftimizin bu hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı oldum.

Hakkımda daha fazla bilgi için bu sayfayi ziyaret edebilirsiniz

Subscribe
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İlgili İçerikler